Uniwersalna zaklejarka do kartonów

Zaklejarka do kartonów Cyklop CT 303 SD zapewnia niezawodny i wydajny proces zaklejania taśmą oraz jest łatwa w konfiguracji i kontroli. Maszyna CT 303 SD to półautomatyczna zaklejarka kartonów odpowiednia do taśm PP lub PVC o szerokości 50 mm. Maszyna jest idealnie zaprojektowana do postawienia obok stołu do pakowania lub w dowolnym miejscu magazynu.

Po napełnieniu kartonu operator składa klapy i ręcznie podaje karton, po czym maszyna automatycznie zamyka dolną i górną klapę taśmą klejącą. Maszynę można łatwo dostosować do wymaganej szerokości i wysokości pudełka za pomocą ręcznych korbek. Pasy boczne są napędzane jednym silnikiem, co gwarantuje jednoczesną prędkość transportu i idealne zamykanie kartonów.

Dzięki zaklejarce CT 303 SD możliwe jest profesjonalne zaklejanie kartonów w każdym magazynie, w e-sklepie i na produkcji.

Szybki kontakt: 691 669 192 i kontakt@logisticunit.pl

Uniwersalna zaklejarka do kartonów

Logistic Unit. Logistyka, magazynowanie, pakowanie

Logistic Unit świadczy usługi dla różnych branż, w tym dla firm logistycznych oraz firm, które poszukują różnego rodzaju usług logistycznych, magazynowych, pakowania i innych. Nasza oferta jest elastyczna i dostosowana do indywidualnych potrzeb każdego klienta.

Współpracujemy z renomowanymi dostawcami usług logistycznych, wyposażenia magazynów, usług celnych i usług inspekcyjnych, co pozwala nam na dostarczenie najwyższej jakości usług w szerokim zakresie branż. Dzięki temu nasza oferta jest kompleksowa i obejmuje magazynowanie, obsługę zamówień e-commerce, kompleksowe wyposażenie magazynu, kontrolę jakości w Azji Południowej, zastosowanie narzędzi AI w logistyce, pakowanie usługowe na zlecenie oraz wiele innych usług.

Nasza firma stawia na indywidualne podejście do każdego klienta, aby dostosować naszą ofertę do ich potrzeb i oczekiwań. Dzięki temu możemy zapewnić szybkie i efektywne rozwiązania, które spełnią oczekiwania nawet najbardziej wymagających klientów.

Jeśli szukasz partnera, który dostarczy Ci usługi na najwyższym poziomie, skontaktuj się z nami już dziś pod adresem kontakt@logisticunit.pl. Jesteśmy przekonani, że nasza oferta będzie odpowiadała Twoim potrzebom i pomoże w osiągnięciu sukcesu w Twoim biznesie.

Logistyka, magazynowanie, pakowanie. Logistic Unit. Usługi logistyczne i dla logistyki, e-commerce, usługi inspekcyjne, wyposażenie magazynu. Logistic Unit. Usługi logistyczne i dla logistyki. Magazynowanie, fulfillment e-commerce, usługi inspekcyjne w Azji, wyposażenie magazynu