Menu Zamknij

Targi Kantońskie 2021 rozpoczynają się 15 października

Targi w Kantonie 2021
Targi w Kantonie 2021

Targi Kantońskie 2021 to 5-dniowa wystawa trwająca od 15 do 19 października

Jako istotny krok w celu promowania handlu w obliczu COVID-19, 130 edycja Targów Kantońskich zaprezentuje 16 kategorii produktów na 51 obszarach wystawowych w ramach 5-dniowej wystawy.

Wystawa odbędzie się w jednej fazie od 15 do 19 października.

Targi odbędą się w formie zintegrowanych spotkań online i offline intensyfikując osobiste doświadczenia uczestników.
Ren Hongbin, wiceminister handlu Chin, zwrócił uwagę, że 130 Targi Kantońskie to znaczący kamień milowy, zwłaszcza biorąc pod uwagę obecny globalny klimat pandemii, który ma kruche fundamenty dla światowego ożywienia gospodarczego.

Targi to około 60 000 stoisk na wirtualnej wystawie, która oferuje 26 tysiącom wystawców i kupującym z całego świata elastyczność w poszukiwaniu możliwości biznesowych za pośrednictwem Canton Fair online.

Tegoroczne Canton Fair przywracają również fizyczną powierzchnię wystawienniczą obejmującą około 400 000 metrów kwadratowych, w której weźmie udział 7500 firm.

130 Targi Kantońskie to także coraz więcej produktów wysokiej jakości i firm butikowych. 11 700 stoisk firmowych reprezentowanych przez ponad 2200 firm stanowi 61% wszystkich stoisk fizycznych. 

130 Targi Kantońskie poszukują innowacji dla handlu międzynarodowego i zrównoważonego rozwoju

130 Targi Kantońskie realizują chińską strategię podwójnego obiegu w obliczu rosnącego popytu krajowego, łącząc przedstawicieli, agencje, franczyzy i oddziały międzynarodowych firm, dużych firm zagranicznych i transgranicznych firm handlu elektronicznego w Chinach, a także krajowych nabywców, z firmami na Targach Kantońskich zarówno online, jak i offline.

Aby zapewnić światu nowe możliwości, jakie niesie rozwój Chin, 130 Targi Kantońskie uświetnią również otwarcie pierwszego Międzynarodowego Forum Handlu Rzeki Perłowej. Forum wniesie wartość dodaną Canton Fair, tworząc dialog dla decydentów, firm i środowisk akademickich w celu omówienia bieżących spraw w handlu międzynarodowym.

Według Chu Shijia, dyrektora generalnego Chińskiego Centrum Handlu Zagranicznego, na targach można zobaczyć wiele innowacyjnych i ekologicznych produktów. Zapoznać się będzie można z najnowocześniejszymi technologiami, materiałami, rzemiosłem i źródłami energii zgłoszonymi do Canton Fair Export Product Design Awards (CF Awards). Innowacje te odzwierciedlają rozwój firm sektora zielonej transformacji. Promując te firmy, Targi Kantońskie przyczyniają się również do zrównoważonego rozwoju przemysłowego, co odzwierciedla długoterminowy cel Chin dotyczący redukcji emisji dwutlenku węgla i neutralności klimatycznej.

Przewodnik dla zagranicznych kupców Canton Fair

130 Targi Kantońskie po raz pierwszy odbędą się w połączonym formacie online-offline. Jak w pełni się nim cieszyć? Zespół promocyjny Targów Kantońskich nakręcił film. W filmie udzielił instrukcji w 7 językach, w tym chińskim, angielskim, francuskim, hiszpańskim, arabskim, rosyjskim i portugalskim używając prostego i żywego języka.

Wszystko to, aby pomóc zagranicznym kupującym i agentom zakupowym z ponad 200 krajów zarejestrować się i odwiedzić Targi zarówno online, jak i offline.

Służy to poprawie wrażeń kupujących. Obejrzyj film i ciesz się razem z Targami Kantońskimi!

Kontrola jakości, nadzór produkcji i monitoring łańcucha dostawa w Chinach

Od 20 lat firma V-Trust zapewnia importerom z całego świata, w tym także polskim importerom bezpieczeństwo w imporcie z Chin i Azji Południowej. V-Trust Inspection Service to wiodąca firma świadcząca usługi inspekcyjne w Chinach, Wietnamie, Kambodży, Bangladeszu, Indiach, Tajlandii i w Malezji. Firma działa od 2003 roku, jako niezależna firma kontrolna. Firma posiada akredytację CNAS 17020, AQSIQ, ILAC i IFIA Accreditation (Międzynarodowa Federacja Agencji Kontrolnych) oraz certyfikaty ISO9001: 2015. V-Trust jest Sedex Affiliate Audit Company, co pozwala firmie przeprowadzać audyty społeczne SMETA w Chinach, Indiach i Wietnamie. Import z Chin z nami staje się bezpieczny.

Jeśli pomimo utrudnień w podróżowaniu do Chin będziesz obecny na targach w Kantonie zapraszamy do naszego biura, które mieści się obok kompleksu wystawienniczego Canton Fair.

Jeśli chciałbyś spotkać się online z naszymi managerami w siedzibie firmy w Kantonie zapraszamy do spotkania online poprzez Zoom lub Wechat. 

Zobaczysz nasz zespół podczas pracy w biurze głównym. Będziesz mógł bezpośrednio uzyskać wszystkie informacje dotyczące Twojego zlecenia i szybko wyjaśnisz nam jakie są Twoje potrzeby w Chinach.

Aby uzyskać więcej informacji na temat usług zarządzania łańcuchem dostaw i kontroli jakości w Chinach i Azji Południowej, proszę o kontakt pod adresem marcin.nowak@v-trust.com

Dodaj komentarz