Menu Zamknij

Import z Pakistanu. Usługi inspekcyjne

Usługi inspekcyjne w Pakistanie

Kontakt: 691 669 192 lub marcin.nowak@v-trust.com

Import z Chin i Azji. Usługi inspekcyjne w Chinach i Azji Południowej

V-Trust Inspection Service to wiodąca firma świadcząca usługi inspekcyjne w Chinach, Wietnamie, Kambodży, Bangladeszu, Indiach, Tajlandii, Indonezji, Pakistanie i w Malezji. Firma działa od 2003 roku, jako niezależna firma kontrolna posiada akredytację CNAS 17020, AQSIQ, ILAC i IFIA Accreditation (Międzynarodowa Federacja Agencji Kontrolnych) oraz certyfikaty ISO9001: 2015. V-Trust jest Sedex Affiliate Audit Company, co pozwala firmie przeprowadzać audyty społeczne SMETA w Chinach, Indiach i Wietnamie. Import z Chin z nami staje się bezpieczny.

Rodzaj usług inspekcyjnych w Chinach

Usługi V-Trust obejmują:

Polscy importerzy wybierają najczęściej takie usługi jak: Audyt FabrykiKontrola jakości podczas produkcjiKontrola przed wysyłką towaru i Nadzór załadunku kontenera

Szybki kontakt: 691 669 192 lub marcin.nowak@v-trust.com

Ponad 310 niezależnych inspektorów

Jako niezależna firma V-Trust posiada solidną sieć inspekcyjną obejmującą większość rejonów Chin oraz kraje Azji Południowo-Wschodniej (ponad 90% produktów eksportowych jest wytwarzanych na tych obszarach). Firma posiada ponad 310 inspektorów, którzy są dobrze wyszkoleni, godni zaufania oraz doświadczeni w kontroli wielu rodzajach towarów.

Tylko w 2020 roku ponad 3200 importerów oraz kupców z całego świata skorzystało z usług V-Trust, a miesięcznie przeprowadzaliśmy ponad 6200 inspekcji. 

Poza usługami inspekcyjnymiV-Trust oferuje swoim Klientom również usługi audytu fabryk, oceny dostawców oraz przeprowadzenie testów laboratoryjnych. Laboratoria V-Trust są akredytowane przez międzynarodowe instytucje, m.in. CNAS, CPSC, UL, IECEE itd. 

Kontakt w Polsce

V-Trust Inspection Service Co.,Ltd.
Add: 11/F, West Tower, Poly World Trade Centre, 1000 Xingang
Road E., Guangzhou, China 510335

Kontakt w Polsce:
Tel.: 691 669 192
E-mail:
 marcin.nowak@v-trust.com


Import z Pakistanu. Importerzy dywersyfikują miejsca produkcji i zaopatrzenia

Przy szybko rosnącej liczbie nabywców dywersyfikujących miejsca produkcji i zaopatrzenia do Indonezji i Pakistanu, zastanawialiśmy się, czy również podążasz za tym trendem i rozważasz import z któregokolwiek z tych dwóch krajów.

Jeśli tak, z przyjemnością informujemy, że sieć inspekcyjna V-Trust obejmuje już teraz również Indonezję i Pakistan. I tak jak w innych krajach, które obejmuje V-Trust (Chiny, Indie, Bangladesz, Kambodża, Malezja, Wietnam, Tajlandia), tam również mamy dobrze wyszkolonych, pełnoetatowych profesjonalnych lokalnych inspektorów. Nasi inspektorzy to kadra z doskonałymi umiejętnościami technicznymi, merytorycznym przygotowaniem i bogatym doświadczeniem w inspekcjach.

Zalet i wady zaopatrzenia z Indonezji i Pakistanu:

Import z Indonezji i Pakistanu. Usługi inspekcyjne i kontrola jakości
Import z Indonezji i Pakistanu. Usługi inspekcyjne i kontrola jakości

Bazując na opiniach importerów, ale przede wszystkim na podstawie własnych doświadczeń z tysiącami inspekcji/audytów już przeprowadzonych w Azji Południowo-Wschodniej przez V-Trust, możemy stwierdzić, że jakość towarów produkowanych w Indonezji i Pakistanie wymaga nadzoru pod kątem kontroli jakości.

Dlatego inspekcje produktów i audyty fabryczne są ważne, aby nadzorować jakość produktu i wykrywać wady na czas, zanim towary opuszczą producenta.

Wartości, które V-Trust dostarcza dla inspekcji i audytów w Indonezji i Pakistanie:

  • Tylko pełnoetatowi lokalni inspektorzy i audytorzy, bez pracowników w niepełnym wymiarze godzin lub jako freelancer
  • Gwarantowana cena all-inclusive 268 USD za dzień pracy inspektora w głównych regionach produkcyjnych
  • Brak dodatkowych opłat za koszty podróży lub inspekcje w weekendy
  • Raporty z inspekcji dostarczone w ciągu 24 godzin po inspekcji; dostępne są również raporty tego samego dnia (online)
  • Oprócz powyższego, V-Trust jest firmą audytorską Sedex Affiliate Audit Company i pełnoprawną firmą członkowską Association of Professional Social Compliance Auditors (APSCA)
  • Jesteśmy w pełni certyfikowani do przeprowadzania audytów SMETA (Sedex Audits) dla marek i sieci handlowych

Mamy nadzieję, że te informacje przyniosą Państwu korzyści i otworzą nowe spojrzenie na nasze usługi w zakresie doskonalenia zarządzania łańcuchem dostaw.

W przypadku pytań lub chęci uzyskania bardziej szczegółowych informacji na temat naszych usług prosimy o kontakt: marcin.nowak@v-trust.com