Menu Zamknij

Import z Chin. Usługi inspekcyjne

Import z Chin. Usługi inspekcyjne w Chinach. Logistic Unit

Usługi inspekcyjne w Chinach

Import z Chin i Azji. Usługi inspekcyjne w Chinach i Azji Południowej

V-Trust Inspection Service to wiodąca firma świadcząca usługi inspekcyjne w Chinach, Wietnamie, Kambodży, Bangladeszu, Indiach, Tajlandii i w Malezji. Firma działa od 2003 roku i jako niezależna firma kontrolna posiada akredytację CNAS 17020, AQSIQ, ILAC i IFIA Accreditation (Międzynarodowa Federacja Agencji Kontrolnych) oraz certyfikaty ISO9001: 2015. V-Trust jest Sedex Affiliate Audit Company co pozwala firmie przeprowadzać audyty społeczne SMETA w Chinach, Indiach i Wietnamie. Import z Chin z nami staje się bezpieczny i pozwala importerom nadzorować łańcuchy dostaw. Zwłaszcza dziś gdy poruszanie się po Chinach jest utrudnione Twój przedstawiciel na miejscu w fabryce lub w magazynie to najlepsza opcja i rozsądne rozwiązanie!

Rodzaj usług inspekcyjnych w Chinach

Usługi V-Trust obejmują:

Polscy importerzy wybierają najczęściej takie usługi jak: Audyt FabrykiKontrola jakości podczas produkcjiKontrola przed wysyłką towaru i Nadzór załadunku kontenera

Szybki kontakt: 691 669 192 lub marcin.nowak@v-trust.com

Ponad 310 niezależnych inspektorów

Jako niezależna firma V-Trust posiada solidną sieć inspekcyjną obejmującą większość rejonów Chin oraz kraje Azji Południowo-Wschodniej (ponad 90% produktów eksportowych jest wytwarzanych na tych obszarach). Firma posiada ponad 310 inspektorów, którzy są dobrze wyszkoleni i godni zaufania oraz doświadczeni w kontroli wielu rodzajach towarów.

Tylko w 2020 roku ponad 3200 importerów oraz kupców z całego świata skorzystało z usług V-Trust, a miesięcznie przeprowadzaliśmy ponad 6200 inspekcji. 

Poza usługami inspekcyjnymi V-Trust oferuje swoim Klientom również usługi audytu fabryk
i oceny dostawców oraz przeprowadzenie testów laboratoryjnych. Laboratoria V-Trust są akredytowane przez międzynarodowe instytucje, m.in. CNAS, CPSC, UL, IECEE itd. 

Import z Chin. Usługi inspekcyjne. Kontakt w Polsce

V-Trust Inspection Service Co.,Ltd.
Add: 11/F, West Tower, Poly World Trade Centre, 1000 Xingang
Road E., Guangzhou, China 510335

Kontakt w Polsce:
Tel.: 691 669 192
E-mail:
 marcin.nowak@v-trust.com

Więcej: Chiny.biz