Menu Zamknij

Import z Chin: testy wyposażenia kuchni z przeznaczeniem na rynki EU i USA

Jeśli importujesz przybory kuchenne z Chin lub Azji, musisz upewnić się, że są one zgodne z przepisami rynkowymi. Ponieważ produkty te mają bezpośredni kontakt z żywnością, muszą być zgodne z rozporządzeniem EC1935/2004 w Europie i przepisami FDA w USA.

Ponadto na rynku europejskim przybory kuchenne muszą być również zgodne z własnymi przepisami poszczególnych krajów, takimi jak testy LFGB w Niemczech, DGCCRF we Francji czy D.M.21/03/73 we Włoszech.

Szukasz testów laboratoryjnych swoich naczyń kuchennych w Azji? Laboratorium V-Trust jest w pełni wyposażone i posiada międzynarodową akredytację do testowania materiałów przeznaczonych do kontaktu z żywnością.

Test laboratoryjny V-Trust obejmują m.in. naczynia kuchenne, kontrola jakości zastawy stołowej, widelce, noże, talerze, garnki, naczynia i przybory kuchenne

Kontakt: 691 669 192 lub marcin.nowak@v-trust.com

Usługi inspekcyjne w Chinach i Azji Południowej

Import z Chin i Azji. Usługi inspekcyjne w Chinach i Azji Południowej

V-Trust Inspection Service to wiodąca firma świadcząca usługi inspekcyjne w Chinach, Wietnamie, Kambodży, Bangladeszu, Indiach, Tajlandii, Indonezji, Pakistanie i w Malezji. Firma działa od 2003 roku, jako niezależna firma kontrolna posiada akredytację CNAS 17020, AQSIQ, ILAC i IFIA Accreditation (Międzynarodowa Federacja Agencji Kontrolnych) oraz certyfikaty ISO9001: 2015. V-Trust jest Sedex Affiliate Audit Company, co pozwala firmie przeprowadzać audyty społeczne SMETA w Chinach, Indiach i Wietnamie. Import z Chin z nami staje się bezpieczny.

Kontakt: 691 669 192 lub marcin.nowak@v-trust.com

Rodzaj usług inspekcyjnych w Chinach

Usługi V-Trust obejmują:

Polscy importerzy wybierają najczęściej takie usługi jak: Audyt FabrykiKontrola jakości podczas produkcjiKontrola przed wysyłką towaru i Nadzór załadunku kontenera

Szybki kontakt: 691 669 192 lub marcin.nowak@v-trust.com

Ponad 310 niezależnych inspektorów

Jako niezależna firma V-Trust posiada solidną sieć inspekcyjną obejmującą większość rejonów Chin oraz kraje Azji Południowo-Wschodniej (ponad 90% produktów eksportowych jest wytwarzanych na tych obszarach). Firma posiada ponad 360 inspektorów, którzy są dobrze wyszkoleni, godni zaufania oraz doświadczeni w kontroli wielu rodzajach towarów.

W zespole V-Trust jest ponad 360 inspektorów kontroli jakości w 8 krajach – pracujących tylko w pełnym wymiarze godzin. Ponad 12 000 kupujących na całym świecie korzysta z usług kontroli jakości V-Trust. Przeprowadzone przez nas kontrole przekroczyły 100 000 osobodni w 2021 roku.

Poza usługami inspekcyjnymiV-Trust oferuje swoim Klientom również usługi audytu fabryk, oceny dostawców oraz przeprowadzenie testów laboratoryjnych. Laboratoria V-Trust są akredytowane przez międzynarodowe instytucje, m.in. CNAS, CPSC, UL, IECEE itd. 

Kontakt w Polsce

V-Trust Inspection Service Co.,Ltd.
Add: 11/F, West Tower, Poly World Trade Centre, 1000 Xingang
Road E., Guangzhou, China 510335

Kontakt w Polsce:
Tel.: 691 669 192
E-mail:
 marcin.nowak@v-trust.com